• Ново
Decmode 38 16 кафеаво откупено дрво рачно изработено кафе, 1 парчиња
zoom_in

Decmode 38 16 кафеаво откупено дрво рачно изработено кафе, 1 парчиња

DEN 2383.84

Износ
check Во продавницата.

Decmode 38 "x 16 " кафеаво откупено дрво рачно изработено кафе, 1-парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Пространа табела на врвот со уникатен дизајн нуди приказ за привлекување око од секој агол. Корисни и елегантни, масичките за кафе се повеќе од само убаво парче мебел пред вашиот кауч. Рустично дрво за кафе ќе ја комплиментира ратан ламбата до тапациран троседот со меки перници за фрлање во боја. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Поради рачно изработената природа на оваа ставка, ниту една нема да биде слична, ќе има мали разлики во формата, големината и бојата. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 100 фунти. Направено во Индонезија. Ова е единечна маса за дневна соба со кафеава боја. Рустикален стил. Дизајнирано со солидна убавина и земен шарм, каде природната едноставност, топлина и органски материјали создаваат здрава атмосфера. Табелата во форма на тапан во форма на тапан е направена од цврсти рекламирани дрвени материјали. Тркалезната маса за кафе носи светло -кафеава завршница со потресено детали за боја и природно зрнеста дрво. Обновената маса за кафе од дрво носи цилиндричен дизајн кој ги прикажува своите природни модели на жито од дрво во формација на дрво со радијален врв. Табелата за кафе мери 38 L x 38 W x 16 H инчи и тежи 55,0 фунти. Оваа масичка за кафе потенцира форма на тапан со остри рабови. Избришете чиста со сува крпа. Вратено дрво е обликувано и врежано како единствена хонорарна маса за кафе. Рустикален стил. Decmode 38 "x 16" кафеаво откупено дрво рачно изработено кафе, 1-парче прави совршен додаток на кој било дом.

Им се допаѓа и на купувачите..