• Ново
Модерна современа современа современа 32 Широко црно зрно маса за кафе
zoom_in

Модерна современа современа современа 32 Широко црно зрно маса за кафе

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа едноставна, но стилска маса за кафе е совршен избор за вашата дневна соба или ансамбл Ден. Топлата метална завршница се меша со беспрекорно со постојната шема на бои, додека трајната темпераментна стаклена полица создава многу складирање за вашите списанија и контролори. Tabletop од природното дрво додава текстура и тонална варијација на вашиот простор. Рачно изработена завршница се нанесува на челичната рамка . се одликува со траен MDF таблет во финишот на црно зрно . Пониската полица е изработена од калено стакло . Капацитетот за тежина на таблети е 50 фунти, долната полица може да држи 30 фунти . карактеристики лесно склопување. Чистете со мека, сува крпа; Нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење.

Им се допаѓа и на купувачите..