• Ново
Тркалезно гнезда за кафе, бела и хром
zoom_in

Тркалезно гнезда за кафе, бела и хром

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Сет вклучува : две (2) табели за гнездење renhance вашиот декор со допир на модерен глам rbeautiful и функционално, користете ја табелата за кафе за гнездење за да го проширите површинскиот простор rround faux carrara мермер rmetal база со стилски заострени нозе завршени во електропланирани хромирани rconsstructed со синтетизиран камен и метал rfinish : faux carrara мермер и хром rassembly Тип : kd rassembly Потребно е совршено прилагодена за дневна соба со модерен стил, овој сет на табели за гнездење на кафе се исто толку стилски колку што се разноврсни. Секој со тркалезен мермер од мермер Карара, полн со сиви стрии, тие нудат весел светла изглед на кој било простор. Со допир на глам, овие парчиња мебел се дизајнирани да понудат опција за заштеда на простор што овозможува да се извлече помалата маса кога ќе завршат гостите. Отворената и воздушна метална база е завршена во електроплациран хром кој нуди бујна, блескава естетска. Завиткано околу горната база, веднаш под таблетот, е појава на лента поддржана од нозе со хром.

Им се допаѓа и на купувачите..