• Ново
Tisch PE Wicker Rattan Outdoor Round Chafe Cafe во природно
zoom_in

Tisch PE Wicker Rattan Outdoor Round Chafe Cafe во природно

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа маса за кафе Бохо е зачудувачко парче мебел што без напор комбинира стил со функционалност. Неговата метална рамка е завиткана во висококвалитетен ПЕ плетен ратан во природна завршница, што го прави траен и естетски привлечен. Доволно е разноврсно за да се користи во кој било затворен или отворен простор и може да послужи како масичка за кафе или странична маса. Тркалезната форма на оваа масичка за кафе го прави идеален за помали простори, како што се станови или пријатни простории за живеење. Исто така е совршено како странична маса до каучот или салон стол. Не само што оваа маса за кафе не е стилска, туку е и многу функционална. Плетениот е отпорен на временски услови и отпорни на УВ, што го прави совршен за употреба на отворено. Покрај тоа, лесно е да се исчистат - сите истури или дамки можат да се избришат со влажна крпа. Благодарение на неговиот лесен дизајн, оваа маса за кафе е лесно да се движи наоколу, што ја прави многу разноврсна и погодна за најразлични простори. Без разлика дали сте домаќини на мал собир или сакате само да уживате во шолја кафе додека седите надвор, оваа маса за кафе е совршен додаток на кој било простор во затворен или отворен простор. Tisch PE Wicker Rattan Outdoor Round Cafe Chafe во природно, отпорен на временски услови и UV отпорен плетен ја обезбедува својата еластичност кон елементите на отворено, давајќи ја соодветна за употреба на сите сезони. Карактеристики : Стил : современ. Заврши : Природно. Материјали : мермер, полиетилен (PE) ратан плетен и челик. Потребно е собрание. Бродови во 2 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 22 "l x 22" w x 15,75 "ч. Капацитет на тежина : 75 фунти. Тежина на производот : 5 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..