• Ново
Остин кафе маса природен челик сив
zoom_in

Остин кафе маса природен челик сив

DEN 6719.84

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата Остин е една од најголемите нови колекции од YHD. Тоа е фарма куќа се среќава со мансарда насока, која е толку сакана од многу наши клиенти. Акационото плачење е малку затемнето и има широк спектар на природни тонови на дрво, кои добро ќе се мешаат во различно опкружување и ќе го комплиментираат постојниот мебел. Преголемите завртки се ставаат во различни точки за да го врзуваат дрвото со индустрискиот изглед на металните фиоки и фронтовите на вратите. Колекцијата Остин нуди различни предмети со различна функционалност, како што се единици за полици во неколку големини, табели со висина на бар, столици и столчиња, разни ормани, повремени табели и огледала на акцент. Табелата со кафе во Остин има пет 43 "x 28 " Цврста тавалка од дрво од дрво и елегантна рамка за метални цевки со потпори. Клучни карактеристики : - Природна цврста табела на табелата на табелата. - Детали за акцент на завртки. - Нокаутирана конструкција. Остин кафе маса природен челик сив.

Им се допаѓа и на купувачите..