• Ново
Масичка за кафе со складирање, маси за кафе, со половина отворено складирање, бело и дрво
zoom_in

Масичка за кафе со складирање, маси за кафе, со половина отворено складирање, бело и дрво

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Нова масичка за кафе за дневна соба Dextrus се одликува со кабинет и полица со отворено складирање, не само тоа, задната отворена полица може да ги прикаже вашите домашни украси или често користени предмети. Покрај тоа, тој е издржлив, отпорен на гребење и водоотпорен, добар избор за дома. Масичката за кафе доаѓа со отворен простор за складирање, фиока и задно складирање. Организирајте ги секојдневните предмети на уреден начин за да ги задржите рустикалните масички за кафе и дневната соба да изгледаат уредна и почиста. Табелата за кафе за дневна соба комбинира кафеава и бела за да создаде модерен стил на фарма што може да се совпадне со декор што сакате да ја направите вашата дневна соба поелегантна и поубава. Масичката за кафе со материјал за складирање е отпорна на гребење и водоотпорна, лесна за инсталирање И лесно се чисти, правејќи го вашиот живот поудобен и удобен. Масичка за кафе со големо складирање : Масичката за кафе за дневна соба ви обезбедува големо и одделно складирање, со отворен простор за складирање за секојдневни предмети, како што се книги, закуски, шахови, итн.; и фиока со врата за интимни предмети како што се очила, тетратки и многу повеќе; Отворената полица за грб обезбедува дополнителен простор за вашите украси . Фарма куќа за кафе : Оваа маса за кафе со складирање има едноставна текстура на дрво и рустикална шема на бои, внесувајќи стил на фарма во стилски дизајн. Создадете удобно чувство во просторот за живеење . Применливо за повеќе сцени : Оваа рустикална маса за кафе усвојува 46*23 инчи пространа табела, која е многу погодна за поставување во дневната соба, а исто така може флексибилно да се користи во дневната соба, спалната соба , Студија, канцеларија . издржлив материјал : Рамка за стабилизатор на табели за кафе за дневна соба со челични заштитни агли; Страничниот дизајн ја зајакнува стабилноста на масата за кафе, подобра тежина на мечки и гарантира дека предметите нема да се тресат . Лесна инсталација : Сите додатоци за инсталација и упатства се во еден пакет, кој може лесно да се инсталира од 1-2 луѓе. Ако наидете на проблеми со производот, ние ќе ви обезбедиме најразумни решенија на време. Белешка : Професионалната инсталација рана е препорачливо.

Им се допаѓа и на купувачите..