• Ново
Подобри домови и градини Juno Juno природно дрво масичка со полица
zoom_in

Подобри домови и градини Juno Juno природно дрво масичка со полица

DEN 6719.84

Износ
check Во продавницата.

Подобри домови и градини Juno Juno природно дрво масичка со полица со полица - ќе сакате да седите со пријателите за да гледате филм или да уживате во играта ноќ со подобри домови и градини природно дрво за кафе со полица со полица. Со рамен црн метал и природно дрво, оваа маса за кафе ќе направи убав додаток на кој било дом. Широкиот врв на табелата овозможува изобилство на простор за одмор на пијалоци, закуски или украси додека отворената пониска полица ви овозможува да ги решите вашите омилени списанија и најважни медиуми за корисно пребарување. Направете го центарот на вашата дневна соба нешто што го сакате со оваа преодна маса за кафе што не е само практично, туку и стилски. Подобри домови и градини јуно природно дрво масичка со полица со преодна маса за кафе со полица. Боја : рамен црн метал со природно дрво. Димензии на артикалот : 48.03 (л) x 24.02 (w) x 18 (ч). Димензии на пакување : 27,4 (л) x 9 (w) x 53.6 (ч). Лесно собрание. Ограничена гаранција од 90 дена. Број на модел : FT1649 A1 E. Тежина на производот : 69,8.

Им се допаѓа и на купувачите..