• Ново
Меридијански мебел Мартини четкана златна метална маса за кафе
zoom_in

Меридијански мебел Мартини четкана златна метална маса за кафе

DEN 1759.84

Износ
check Во продавницата.

Донесете го вашиот простор за живеење во живот со оваа задебелена трпеза со четкани златни кафе од меридијан мебел. Одликувајќи се со тркалезна четкана златна метална табела и соодветна база, оваа современа табела е совршен додаток на секој мебел со злато или украс за дома. Неговата тркалезна форма ја прави масата разноврсна, така што може да се користи во речиси секоја просторија во вашата куќа, вклучувајќи ја и дневната соба, кујната, трпезаријата, спалната соба, семејната соба или да се одвиваат : Цврст метал маса и базанфиш : четкани златни суровини Различни стилови на украси за време на дизајнот : Димензии на производот : 36 "W x 36 " D x 16.5 "Hproduct Тежина : 74,5 lbsassembly Потребно е : Нема меридијански мебел Мартини четкани златни метални кафе табела.

Им се допаѓа и на купувачите..