• Ново
Udeуд Ноилхед масичка од пустински полиња Светло даб
zoom_in

Udeуд Ноилхед масичка од пустински полиња Светло даб

DEN 6719.84

Износ
check Во продавницата.

Античкиот месинг на ноктите глави ги поставува рабовите на оваа тркалезна маса за кафе udeуд, создавајќи функционален - шик акцент во вашата дневна соба. Големата пониска полица има доволно простор за книгите за маси за кафе или украсни предмети. Табелата е изработена од цврст бор и фурнири во светло измиен даб финиш, откривајќи прекрасно дрво жито вклучува една (1) масичка за кафе. Пониска полица за дополнително складирање. Табела направена од цврст бор со фурнир. Светло измиен даб финиш. Табела за кафе Севкупни димензии : Висина од 19 инчи високи x 35,8 инчи широк x 35,8 инчи длабоки. Димензии на полицата : 13 инчи висока x 35,8 инчи широк x 35,8 инчи длабоки.

Им се допаѓа и на купувачите..