• Ново
Трговска марка ликовна уметност Апстрактна портокалова триаголник платно уметност од Клер Доерти, златна украсна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Апстрактна портокалова триаголник платно уметност од Клер Доерти, златна украсна рамка

DEN 639.68

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Апстрактна портокалова триаголник“ платно уметност од Клер Доерти, злато украсена рамка : Уметник : Клер Доерти. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..