• Ново
Трговска марка ликовна уметност Филаделфија Skyline sp Canvas Art by Marlene Watson, бел мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Филаделфија Skyline sp Canvas Art by Marlene Watson, бел мат, сребрена рамка

DEN 768.00

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Филаделфија небото СП“ платно уметност од Марлен Вотсон, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Архитектура. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..