• Ново
Wynwood Studio отпечати воздух Jordanордан Цртеж V мода и глам чевли wallидна уметност платно печати сина сафир сина 13х19
zoom_in

Wynwood Studio отпечати воздух Jordanордан Цртеж V мода и глам чевли wallидна уметност платно печати сина сафир сина 13х19

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со „Ер Jordanордан“ цртање V од студиото „Wynwood Studio“, прекрасно парче за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди неговата сина нијанса на потпис, додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната бела рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во рамка за бела слика. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Им се допаѓа и на купувачите..