• Ново
Слики, fo linocut, 16x20, украсна wallидна уметност на платно
zoom_in

Слики, fo linocut, 16x20, украсна wallидна уметност на платно

DEN 607.84

Износ
check Во продавницата.

Со ова уметничко дело ќе излезе вашето дете во рамките, тоа го крева духот и ве прави среќни. Има неверојатен живописен и разигран стил кој е детски и безгрижен. Направете го тоа дел од вашиот домашен декор, ќе сакате како изгледа на вашиот wallид. Wallидна уметност на платно, платно, домашен декор, wallиден декор.

Им се допаѓа и на купувачите..