• Ново
Трговска марка ликовна уметност Касуми пет платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка за бреза
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Касуми пет платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка за бреза

DEN 1067.84

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Касуми пет“ платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..