• Ново
Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно за отпечатоци „пролетен божур букет“ флорали - портокалови, бели
zoom_in

Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно за отпечатоци „пролетен божур букет“ флорали - портокалови,

DEN 583.84

Износ
check Во продавницата.

Spring Peony Bouquet, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..