• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Сина хидрангас“ платно уметност од Jeanан Плут
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „Сина хидрангас“ платно уметност од Jeanан Плут

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галерија обвиткано платно Арт. , фотограф и графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години. Jeanан Плут „Сина хидрангас“ платно уметност.

Им се допаѓа и на купувачите..