• Ново
Трговска марка ликовна уметност папагал риба платно уметност од Курт Шафер, бел мат, црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност папагал риба платно уметност од Курт Шафер, бел мат, црна рамка

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко парче, собрано, се приближува на светло сина риба. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..