• Ново
Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци 'Меги П Чанг - Кралица кралица' Инспиративни цитати и изреки - жолти, бели
zoom_in

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци 'Меги П Чанг - Кралица кралица' Инспиративни цитати

DEN 303.20

Износ
check Во продавницата.

Меги П Чанг - Кралицата на круната, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна жолта боја, ова ликовно печатење од страна на Авенијата Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..