• Ново
Слики, француски пикап II, 20х20, украсна платно wallидна уметност
zoom_in

Слики, француски пикап II, 20х20, украсна платно wallидна уметност

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Печатено со мастила со врвен квалитет, овие производи од платно се отпорни на избледени, со цврсти или галерии за завиткување и се протегаат преку рамка од дрво. Достапно со декоративна рамка за обликување. Емералд Сити Рамка со платно Wallидна уметност : Подлега, полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание. 12 "x 12" убаво врамена декоративна wallидна уметност.

Им се допаѓа и на купувачите..