• Ново
Класична и фигуративна wallидна уметност на пистата Авенија Авенија Авенија КАРСОН КАРСЛИ - Куче со класичен бисер - црна, сина боја
zoom_in

Класична и фигуративна wallидна уметност на пистата Авенија Авенија Авенија КАРСОН КАРСЛИ - Куче со класичен бисер - црна, сина

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Карсон Кресли - Куче со обетки од бисер, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Класична и фигуративна wallидна уметност на Runway Avenue, Carson Kressley - Dog With the Pearl Aring 'Classic - црна, сина карактеристика : ова уметничко парче има хоризонтална ориентација. Класичен и фигуративен дизајн со класична тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..