• Ново
Студио Wynwood Апстрактна модерна платно уметност - Црна Мандала, Wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во 24, црно -бел декор за домови
zoom_in

Студио Wynwood Апстрактна модерна платно уметност - Црна Мандала, Wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во 24,

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со племенски патишта од платното во студиото Винвуд, прекрасно апстрактно wallидно уметничко дело направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Black & Hue се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Им се допаѓа и на купувачите..