• Ново
Трговска марка ликовна уметност keightените право да гласаат платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност keightените право да гласаат платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Sightенски право на глас“ платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..