• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Ноќен ангел“ платно уметност од Ник Банток, бел мат, дрвена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „Ноќен ангел“ платно уметност од Ник Банток, бел мат, дрвена рамка

DEN 1887.84

Износ
check Во продавницата.

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Ноќна ангел“ уметност од Ник Банток, Бела мат, Вуд рамка : Уметник : Ник Банток. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, бела матка, акрилик.

Им се допаѓа и на купувачите..