• Ново
Пазар на дворот Ова е нас 12 x36 Галерија обвиткано со платно wallидна уметност
zoom_in

Пазар на дворот Ова е нас 12 x36 Галерија обвиткано со платно wallидна уметност

DEN 390.08

Износ
check Во продавницата.

Убава, висококвалитетна галерија завиткана од платно wallидна уметност-изгледа исто како музејско парче! Висококвалитетното платно е професионално завиткано околу отпорни на искривени, структурно инженерски шипки за носилки. Вклучен е хардвер за монтирање - само извадете го од кутијата и подготвено е да се обеси! Noticeе забележите дека нашите платна има густа длабочина од 1,5 ", што е потешка и подебела, одржувајќи ја стабилноста и структурниот интегритет. Нашата потешка дебелина гарантира дека вашето прекрасно парче платно ќе се прикаже убаво додека се спротивставува на какво било извртување и искривување. Вие сте. сигурно ќе добиете комплименти од семејството и пријателите кога ќе го видат ова убаво парче wallиден декор. Ова прекрасно платно парче е навистина привлечно! Бидете сигурни да го разгледате нашиот огромен избор на платна обвиткана со галерија! Ние ги извориме најдобрите уметнички дела, фотографија и слики Во светот да ви обезбеди апсолутно зачудувачки wallиден декор за вашата куќа, стан или канцеларија. Сите наши платно wallидни уметности/врамени уметност се произведуваат за вас со голема грижа и се испраќаат директно до вас од нашата домашна фабрика. 12 "x36" галерија обвиткано платно wallидна уметност.

Им се допаѓа и на купувачите..