• Ново
ВИНВУД СТУДИО мода и глам wallидни уметности платно ги отпечати патоказните знаци на француски Шоппе - розово, злато
zoom_in

ВИНВУД СТУДИО мода и глам wallидни уметности платно ги отпечати патоказните знаци на француски Шоппе - розово, злато

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Францускиот Шоппе, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема на патни знаци за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..