• Ново
Трговска марка ликовна уметност винарска визба II платно уметност по боја пекара злато украсена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност винарска визба II платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Винарска визба II“ платно уметност по боја пекарница злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..