• Ново
Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'Memories за кукли - парфеми од коко рози - црна, розова
zoom_in

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'Memories за кукли - парфеми од коко рози - црна, розова

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Пистата Авенија Мода и глам wallид Арт Арт Канвас ги отпечати „Куклите на куклите“ - парфеми од коко рози - црни, розови спомени од кукли - коко рози, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за парфеми за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..