• Ново
Трговска марка ликовна уметност Atlanta Georgia Skyline Canvas Art by Marlene Watson Gold Gold Goldate Rame
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Atlanta Georgia Skyline Canvas Art by Marlene Watson Gold Gold Goldate Rame

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметност „Атланта Georgiaорџија Скај“ „Канвас уметност од Марлен Вотсон злато украсена рамка : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Градски пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Златна украсна рамка, акрилик. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..