• Ново
Трговска марка ликовна уметност „рис“ платно уметност од Ник Банток, бел мат, црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „рис“ платно уметност од Ник Банток, бел мат, црна рамка

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „рис“ платно уметност од Ник Банток, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Ник Банток. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик.

Им се допаѓа и на купувачите..