• Ново
Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints „Scubacat“ мачки и мачиња - портокалова, сина боја
zoom_in

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints „Scubacat“ мачки и мачиња - портокалова, сина боја

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Scubacat' мачки и мачиња - портокалова, сина scubacat, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема за мачки и мачиња за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..