• Ново
Трговска марка ликовна уметност Наутички IV црвена платно уметност од Велингтон Студио, златна украсна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Наутички IV црвена платно уметност од Велингтон Студио, златна украсна рамка

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено-затегнување парче во златна украсна рамка има сидро и зборот „ахој“. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Им се допаѓа и на купувачите..