• Ново
Заштитена марка ликовна уметност „Коа со дожд“ платно уметност од feо Фелзман Фотографија
zoom_in

Заштитена марка ликовна уметност „Коа со дожд“ платно уметност од feо Фелзман Фотографија

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Уметник : oeо Фелзман Фотографија на фото-предмет : животни Стил : Модерни и современи проитивни типови : галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има група риби пливање во центарот на рамката. Наградуван фотограф специјализиран за мртва живот и Фотографија на производи. Oeо создава релевантни слики со окото на уметникот од своето студио со седиште во Портланд за големи агенции за рекламирање и фирми за дизајн со години. Неговата посветеност и страст кон оригиналниот занает на фотографија се манифестира на начинот на кој ги осветлува своите субјекти. Фотографија на о Фелзман „Коа со дожд“ платно уметност.

Им се допаѓа и на купувачите..