• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Нашата фраза за гнездо Семејно домашно расадник честитка за платно wallидна уметност дизајн од Дафне Полсели, 10 24
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Нашата фраза за гнездо Семејно домашно расадник честитка за платно wallидна уметност дизајн од Дафне Полсели,

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Им се допаѓа и на купувачите..