• Ново
Трговска марка ликовна уметност Октомвриски пастел II Канвас уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Октомвриски пастел II Канвас уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Октомври Пастел II“ платно уметност по пекара во боја црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..