• Ново
Индустриски студенти Не сериозно измијте ги рацете за чистота за чистота за чистота за чистота за чистота од Дафне Полсели, 36 36
zoom_in

Индустриски студенти Не сериозно измијте ги рацете за чистота за чистота за чистота за чистота за чистота од Дафне Полсели,

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Им се допаѓа и на купувачите..