• Ново
Трговска марка ликовна уметност Poulets II Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка за бреза
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Poulets II Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка за бреза

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Poulets II“ платно уметност по бои пекарница бела мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..