• Ново
Трговска марка ликовна уметност нестабилна платно уметност од Филип Саинте-лауд црна мат, црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност нестабилна платно уметност од Филип Саинте-лауд црна мат, црна рамка

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „нестабилна“ уметност од платно од Филип Саинте-лауд црна мат, црна рамка : Уметник : Филип Саинте-лауди. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..