• Ново
Bonobos Fielder Men and Big Men Mesh Basketball Sharts, до 3xl
zoom_in

Bonobos Fielder Men and Big Men Mesh Basketball Sharts, до 3xl

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Добијте ништо друго освен нето во новите шорцеви за кошарка на Филдер. Издржлива, мека ткаенина од мрежа што е брзо сушење, миење против омраза со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. 9 "Inseam. Меша ткаенина. Брзо суво. Анти-ОД.

Им се допаѓа и на купувачите..