• Ново
Bonobos Fielder Mean and Big Men French Terry Mixed Media Jogger, до 3XL
zoom_in

Bonobos Fielder Mean and Big Men French Terry Mixed Media Jogger, до 3XL

DEN 591.84

Износ
check Во продавницата.

Францускиот Тери е неспорен шампион на дневна облека. Неговата мекост и текстура ги прави овие џогери во уличен стил од филерот пар што сакате да карпате во јавноста. Ткаенина : 88% BCI памук/9% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои или одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. Inseam : 29.5 ". Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Внатрешен цртеж. Кринк најлон предни џебови. да расте памук поодржливо. Количината на кредити за памук BCI поврзани со секоја ставка варира. Bonobos fielder мешан џогер за медиуми (голем или голем машка).

Им се допаѓа и на купувачите..