• Ново
Bonobos Fielder Men and Big Mixed Mixed Media Full Zip Hoodie, до 3XL
zoom_in

Bonobos Fielder Men and Big Mixed Mixed Media Full Zip Hoodie, до 3XL

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Од ноќите во бегство до утра на патувањето, памучната качулка на Филедер е сè за да изгледате одлично додека се забавувате. Детали во уличен стил, како што се џебовите од контраст, ќе ве забележат. Камуфлажа? Не, благодарам. Ткаенина : 88% BCI памук/9% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои или одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. Подобра иницијатива за памук. БЦИ ги обучува земјоделците да растат памук поодржливо. Количината на кредити за памук BCI поврзани со секоја ставка варира. Bonobos fielder мешани медиуми со целосна зипска качулка (машка или машка голема).

Им се допаѓа и на купувачите..