• Ново
Bonobos Fielder Mean and Big Short Short Relaive Опуштено вклопување во џеб, до големина 3XL
zoom_in

Bonobos Fielder Mean and Big Short Short Relaive Опуштено вклопување во џеб, до големина 3XL

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Добијте шарени и удобни во ограничено издание, опуштено вклопување со оригинални уметнички дела од Кејт Гиб. 100% памук. Машинско миење ладно, измијте одделно, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо . Земја на потекло : Увезено. ФИТ : Опуштено. Должина на телото : 28 "За средна големина. 240 GSM ткаенина од памук Jerseyерси. Проucирен џеб на градите на градите.

Им се допаѓа и на купувачите..