• Ново
Машка и голема машка машка машка и голема машка машка екипа на екипажот, до 3xl
zoom_in

Машка и голема машка машка машка и голема машка машка екипа на екипажот, до 3xl

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Памучната екипа на Филедер е свежо преземање на класичната џемпер со неочекувано сместување на уметнички дела од уметникот Мајк Пери. Вака повторувате нешто навистина оригинално. Ткаенина : 88% памук/9% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина.

Им се допаѓа и на купувачите..