• Ново
Лого за кратки ракави на бонобос Филдер Машки и големи машки кратки ракави, до 3XL
zoom_in

Лого за кратки ракави на бонобос Филдер Машки и големи машки кратки ракави, до 3XL

DEN 262.24

Износ
check Во продавницата.

Rep Fielder на дневниот весник во мека памучна мета покриена со оригинална графика. Исечете во вклопување со простор за да ги истражите градските улици и задните патеки во удобност. 100% памук. Машинско миење ладно; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Стандардно вклопување. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. 185 GSM ткаенина од памук Jerseyерси.

Им се допаѓа и на купувачите..