• Ново
Опуштена графичка графичка графичка графичка графичка машка и голема машка машка машка и голема машка, до големина 3XL
zoom_in

Опуштена графичка графичка графичка графичка графичка машка и голема машка машка машка и голема машка, до големина 3XL

DEN 262.24

Износ
check Во продавницата.

Опуштените графички графички тимови на Fielder, со оригинално уметничко дело од Кејт Гиб. 100% памук. Машинско миење ладно, измијте одделно, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо . Земја на потекло : Увезено. ФИТ : Опуштено. Должина на телото : 28 "За средна големина. 240 GSM ткаенина од памук Jerseyерси. Контрастна лента за вратот на вратот. Уметнички дела од Кејт Гиб.

Им се допаѓа и на купувачите..