• Ново
Bonobos Fielder Mean and Big Men Stright Sumping Trunk, до 3xl
zoom_in

Bonobos Fielder Mean and Big Men Stright Sumping Trunk, до 3xl

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Ексклузивно! Направете прскање во стеблата со ограничено издание на Филедер, со уметнички дела од Кејт Гиб. Островот зелена медуза и топла корална риба имаат графика што реагира на вода 88% полиестер/12% спандекс. Машинско миење ладно; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. 7 "Inseam. Истегнете ткаена ткаенина. Кратка лагер. Невидлива за појава на печатење на избрани бои. Заден џеб за дополнително складирање. Уметнички дела од Кејт Гиб.

Им се допаѓа и на купувачите..