• Ново
Џеб за маж и голем машка машка машка машка и голема машка машка рака, до 3xl
zoom_in

Џеб за маж и голем машка машка машка машка и голема машка машка рака, до 3xl

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Со удобни, стилски детали за вклопување и смели детали, долгите ракави на Филедер го олицетворуваат на улицата на Fielder : Athleisure е поладно, појдовни браќа и сестри. Ткаенина : 100% BCI памук. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. Детали : Детали за лепенка на градите на градите со затворање на велкро. Атрибути : Изработено со BCI памук. Е горд член на иницијативата за подобар памук. БЦИ ги обучува земјоделците да одгледуваат памук поодржливо. Количината на BCI Кредитите за памук поврзани со секоја ставка варираат. Bonobos Fielder Long Sneave Pocket Tee (машко или машко големо).

Им се допаѓа и на купувачите..