• Ново
Бонобос Филедер машки и големи машки најловни шорцеви 7
zoom_in

Бонобос Филедер машки и големи машки најловни шорцеви 7

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Подгответе се да ги истегнете нозете и вашиот стил. Спортските шорцеви на Филдер ќе ве одведат таму со траен најлон направен за играње пикап, а потоа грабнаа залак. Ткаенина : 100% најлон. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. ИНСЕАМ : 7 ". Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Еластично цртеж за банџи со менување. Странични џебови на патент.

Им се допаѓа и на купувачите..