• Ново
Bonobos Fielder Mean and Big Manif Christ Relly Performance Tee, до 3xl
zoom_in

Bonobos Fielder Mean and Big Manif Christ Relly Performance Tee, до 3xl

DEN 207.68

Износ
check Во продавницата.

Вратете се на стабилна рутина без да барате рутина. Изведбата на Филдер е најдобриот партнер за обука на човекот, со брзо сушење, анти-ОДР ткаенина направена со само-десен спој на удобност и истегнување. Ткаенина : 86% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Не користете омекнувач на ткаенини. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. РАГЛАН РАБОТНИ РАБОТНИЦИ.

Им се допаѓа и на купувачите..