• Ново
Џеб за кратки ракави на бонобос Филдер Машки и голем маж, до 3xl
zoom_in

Џеб за кратки ракави на бонобос Филдер Машки и голем маж, до 3xl

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Со удобни, стилски детали за вклопување и смели детали, сите патокази на Филедер го олицетворуваат филорот на Филедер на улицата : Поладното, појлавно, појдовно, појдовни браќа и сестри. Ткаенина : 100% BCI памук. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. Количината на кредити за памук BCI поврзани со секоја ставка варира. Bonobos Fielder Shorty Relly Pocket Tee (машко или машко големо).

Им се допаѓа и на купувачите..