• Ново
Изведба на долги ракави за машки и големи машки и големи мажи, до 3xl
zoom_in

Изведба на долги ракави за машки и големи машки и големи мажи, до 3xl

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Вратете се на стабилна рутина без да барате рутина. Tee со долги ракави на Fielder Tee е најдобриот партнер за обука на човекот, со брзо сушење, анти-ОДОР ткаенина направена со само-десен спој на удобност и истегнување. Ткаенина : 86% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Не користете омекнувач на ткаенини. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. РАГЛАН РАБОТНИ РАБОТНИЦИ.

Им се допаѓа и на купувачите..